Hakkımızda

Hakkımızda

Çilingiroğlu A.Ş. 1920'li yıllardan günümüze, İzmir'de ayakkabı imalatı ve parekendiciliği ile uğraşmaktadır. Çilingiroğlu, 80 yılı aşan birikimini, Amerika ve Avrupa'nın ünlü Shoe City ayakkabı satış zinciriyle bütünleştirerek, Türkiye'de ayakkabı mağazacılığına yepyeni bir boyut getirmiştir. Dünya markalarını tek bir çatı altında biraraya getiren Shoe City ile, alışveriş bir zevk haline gelmiştir.

Shoe City
, bir ailenin tüm bireyleri için; iş, okul, spor gibi çeşitli ortamlara ve aktivitelere uygun ayakkabı ihtiyacını karşılamayı hedefleyen bir sistem geliştirmiştir. Gabor, LLOYD, Rohde, Pikolinos, Clarks, Stonefly, Daniel Hechter, Tamaris, Camel Active, Beverly Hills Polo Club, Hush Puppies, Dexter, Keds, Harley Davidson, Sperry-Top-Sider, Caterpillar, Converse, Samsonite ve Lumberjack gibi ünlü yabancı markaların yanısıra kaliteli yerli markaların da bulunduğu Shoe City mağazaları, değişik gelir gruplarına uygun imkanlar sunmaktadır.
Çilingiroğlu 2007 yılı Mayıs ayında İstanbul’daki ilk mağazasını Bağdat Caddesi’nde açtı. Shoe City Comfort adı verilen ve diğer Shoe City’lerden farklı bir formatta açılan bu mağaza, dünyanin en iyi konfor markalarını bir arada sunan bir ihtisas mağazası. Hem bay hem de bayanlar için konfor şıklık ile birleşiyor ve çok farklı hizmetler sunuluyor. Shoe City Comfort Mağazalarının ikinci şubesi Ekim 2011'de İzmir Alsancak'ta açılmıştır.

Shoe City
mağazalarında uzun yıllardan beri bayanda 44, erkekte ise 50 numaraya kadar ürünler bulabilmek mümkün. Bu özel ürünlerin büyük bir çoğu yurt dışından ithal edilen, Avrupa’nın en kaliteli ve konforlu markalarıdır. Suadiye’deki Shoe City Comfort mağazasında geniş bir koleksiyon sunulmaktadır. Firma, www.minimaxiayakkabi.com sitesi ile bir ilke imza atarak 33ten 50ye tüm numaraları satan özel bir site oluşturmuştur. Bayanda 44 erkekte ise 50 numaraya kadar her tür model bulmak mümkün...

Soru ve önerileriniz için
bilgi@minimaxiayakkabi.com adresinden firma ile bağlantıya geçebilirsiniz.


Copyright © 2017 Çilingiroğlu Kundura Sanayi ve Ticaret A.Ş. - Tüm hakları saklıdır.