Shoe City

Doğru Ayakkabı Seçimi


 

DOĞRU AYAKKABI SEÇİMİ İLE AYAK AĞRILARINIZI AZALTABİLİRSİNİZ!

 

Kemik çıkığınız mı var? Ya da topuğunuz mu rahatsızlık veriyor? Peki sorunun ayakkabınızda olabilecegini hiç düşündünüz mü?

 

AYAĞINIZI TANIYIN...

Ayakkabı seçmek çok zordur. Ayağınızı iyi tanımadan yapılan seçimler uzun süreli sorunlara neden olabilir. Topuklu ayakkabı ya da babet türü zor modeller seçilirken ayak yapınızı bilmeniz gerekir. Bunun icin mutlaka ayak ölçümü yaptırın, ayağınızı tanıyın ve mümkünse eğitimli danışmanlar ile ayakkabı seçiminizi yapın.

 

Shoe City mağazalarını arayarak, sertifikalı ayak-ayakkabı uzmanı tarafından eğitim almış ekip üyemizden randevu alabilirsiniz. Danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir.

 

Shoe City Comfort Suadiye mağazamızda ise Certified Shoe Fitter (sertifikalı ayakkabı uyum uzmanı) Başak Kurtoglu’ndan kendiniz ya da çocuğunuz için özel danışmanlık almak için randevu alabilirsiniz.
 

Taraklı ayaklara geniş kalıplar gerekir.

 

Ayağınız taraklı ise, geniş kalıp alternatifi olan bir ürün tercih etmeniz gereklidir. Aksi taktirde dar bir ürün kullanarak ayağınıza zarar verebilirsiniz. Gabor, taraklı ayaklar için G ve H olmak üzere iki farklı kalıpta özel koleksiyonlar sunmaktadır. Ayrıca çizmelerdede farklı bacak genişlikleri için XXL’a kadar farklı konçlar bulunmaktadır.
 

Ayak sorunlarını engellemek için KONFOR TEKNOLOJİLERİ

 

Seçeceğiniz ayakkabılarda konfor teknolojilerinin kullanılıyor olmasına dikkat edin. Bir ayakkabının en önemli görevi yerden gelen darbeleri emmek olmalıdır. Yani hem iç tabanda hem de dış tabanda yastıklama teknolojileri olması şarttır. İç pedlerin kalitesi, iç tabanın anatomikligi, topukta şok emme teknolojileri çok önemlidir.


Bu ayakkabı ayağıma uygun mu? Uzman kontrolü...

En önemlisi bir ayakkabı denediğinizde ayağınızın boyuna, enine, tipine (kemik vs) uygun mu, bir uzman tarafından kontrol edilmesi ve gerekli uyum kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Shoe City mağazalarındaki ekiplerimiz bu konuda uzman danışman tarafından eğitim almışlardır.

Doğru ayakkabı seçimi yapmak için online danışmanlık almak için tıklayınız.

Caddebostan Shoe City Comfort mağazamızda ayakkabı uyum uzmanımızdan kendiniz ya da çocuğunuz için randevu almak için arayabilirsiniz: 0 216 464 21 77

 

AYAKKABI SEÇERKEN YAPILAN 6 HATA!

İdeal Ayakkabı Nasıl Olmalıdır?

Ortopedi uzmanı Prof. Dr. Metin Türkmen’in önerileri için tıklayınız. 

Sosyal Medya

RapidSSL, American Express, Visa, Mastercard, EFT, Havale

Tüm hakları saklıdır. © 2018 Çilingiroğlu Kundura San. ve Tic. A.Ş

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.