Shoe City

Geniş Kalıplar

Minimaxiayakkabi.com alışveriş sitesi ve Shoe City mağazalarında farklı genişliklerde ayakkabılar sunulmaktadır.

 

Herkesin ayağı farklıdır, sadece numarayı bilmek yetmez.

Bu yüzden sizlere standart, geniş, ekstra geniş ve ekstra ekstra geniş olmak üzere farklı tarak genişliklerinde ürünler sunuyoruz. Alışverişinizi yaparken genişlik ibaresini dikkate almanızı öneriyoruz.
 

Alman Gabor ve Waldlaufer markaları farklı genişliklerde uzman markalardır. Waldlaufer markası ekstra kalıp koleksiyonu ile bilinmektedir. Geniş kalıp ürünlerimizin bir çoğunda taraklı ayakların rahatı için birçok konfor teknolojisi kullanılmaktadır. Örneğin metatars yastıkları, yastıklı iç tabanlar, esnek deriler, elastik malzemeler, çıkabilen iç tabanlar vb.

 
F Standart
G Geniş
H Ekstra Geniş
K, M Ekstra Ekstra Geniş 

Çocuk ayakları da farklı genişliklerde olabilmektedir. Bu hassas ayaklar, gelişimlerinin farklı evrelerinde farklı şekiller almaktadırlar. Bu yüzden 3 ayda bir çocuğunuzun ayağının mutlaka boyunu ve enini ölçtürmenizi öneriyoruz.
 

Shoe City mağazalarında WMS ayak ölçüm sistemi kullanılmaktadır. Sitemizdeki ürünlerin açıklamalarında da Superfit ve Clarks markası başta olmak üzere genişlik bilgileri bulunmaktadır. Seçimizi yaparken dikkate almanızı öneriyoruz.WMS; geniş (W), orta (M) ve dar (S) gibi genişliklerden oluşan bir genişlik ölçme sistemidir. Bunlar bir çocuğun ayağının genişliğini göstermektedir. Ülkemizde çocukların ayakları genelde W ve M ölçülmektedir.

 

Clarks markası İngiliz genişlik sistemini kullanmaktadır. Çocuk ürünlerinde 4 farklı genişlikte ürün satışa sunulmaktadır.

 
E Dar
F Standart
G Geniş
H Ekstra Geniş

Sosyal Medya

RapidSSL, American Express, Visa, Mastercard, EFT, Havale

Tüm hakları saklıdır. © 2018 Çilingiroğlu Kundura San. ve Tic. A.Ş

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.