Shoe City

Hakkımızda

www.minimaxiayakkabi.com Shoe City mağazalarının online satış sitesidir. İlk açıldığında hedefi talep üzerine zor bulunan numaralar olan küçük ve büyük numaraları, tüm Türkiye’deki müşterine ulaştırmak olan site, daha sonra tüm numaralardaki ürünleri kapsayarak genişlemiştir.

İzmir merkezli Çilingiroğlu Kundura San. ve Tic A.Ş’ye ait olan Shoe City mağazalarında özellikle konfor teknolojilerini çok iyi kullanan, geniş kalıp alternatifleri olan ve kadında 33 numaradan 44 numaraya kadar, erkekte ise 38 numaradan 51 numaraya kadar yerli ve yabancı markalar sunulmaktadır. Shoe City mağazalarında ayak ölçümü ve ayakkabı uyumu konusunda uzman ekip tarasından kişisel danışmanlık verilmek suretiyle kişinin kendi ayak tipine en uygun ürünü seçmesi sağlanmaktadır. İnternet satışlarında da yanlış ayakkabı seçimini en aza indirebilmek amacı ile müşterilere danışmanlık verilebilecek bir sistem kurulmuştur. 
Shoe City mağazaları ve sunulan hizmetler hakkında detaylı bilgi için http://www.shoecity.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

                                                                                              

Çilingiroğlu A.Ş. 1920'li yıllardan günümüze, İzmir'de ayakkabı imalatı ve perakendeciliği ile uğraşmaktadır. Ayakkabı perakendeciliği, uluslararası ayakkabı markalarının, ayakkabı üretim makina ve yazılımlarının Türkiye temsilciliği gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren firmada 4. nesil de yönetimdedir. Çilingiroğlu, 80 yılı aşan birikimini, Amerika ve Avrupa'nın ünlü Shoe City ayakkabı satış zinciriyle bütünleştirerek, Türkiye'de ayakkabı mağazacılığına yepyeni bir boyut getirmiştir. Dünya markalarını tek bir çatı altında biraraya getiren ve İngiltere'den alınan know-how doğrultusunda organize edilmiş olan ilk Shoe City mağazası, 1997 yılında İzmir, Gaziemir'de açılmıştır. Bunu diğer Shoe City mağazaları takip etmiştir.


                                                                  

Shoe City mağazaları bünyesinde seçkin yerli ve yabancı ayakkabı markalarını bir araya getirmektedir. Özellikle konfor teknolojilerini en iyi kullanan Gabor, Clarks, Stonefly, Superfit, Waldlaufer, Merrell, Ortopedia, Esse, Aetrex gibi markalar öne çıkmaktadır. 

Çilingiroğlu firması, Alman GABOR markasının ve Amerikan Aetrex dijital ayak analiz cihazları ve tabanlıklarının Türkiye temsilciliğini de yapmaktadır. Firma aynı zamanda uluslararası ayakkabı makinaları ve tasarım yazılımları markalarının da mümessilliklerini yürütmektedir. Mümessilliklerimiz için http://www.shoecity.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 
 

Sosyal Medya

RapidSSL, American Express, Visa, Mastercard, EFT, Havale

Tüm hakları saklıdır. © 2018 Çilingiroğlu Kundura San. ve Tic. A.Ş

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.